HAKKIMIZDA

EFC Eğitim Danışmanlık, kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum kuruluşları ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler düzenlemekte ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hizmet ulaştırırken dikkate aldığımız en önemli unsur, her bir kurumun ihtiyacı birbirinden farklı olmasıdır. Genel metinler üzerinden verilen eğitimler her zaman verimli sonuçlara ulaşmamaktadır. Öncelikle kurumun faaliyette bulunduğu sektörün problemleri belirlenmeli, daha sonra kurumun özeldeki ihtiyaç ve eksiklikleri tespit edilmelidir. 

EFC Eğitim olarak farkımız, değişik sektörlerdeki firmalar ile müşteri odaklı çalışarak onlara özel; hizmet, içerik ve strateji oluşturabilmemizdir. Bu husus bize, her müşterimize tek müşterimizmiş gibi davranabilme ve ihtiyacı olan çözümü üretebilme imkanı sağlamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz kısa zamanda doğru bir planlamayla hedeflenen sonuca ulaşabilmektedir.

EFC Eğitim Danışmanlık; daha önce İş Bankası, Yapı Kredi, Turkcell, Vodafone, Vatan Bilgisayar, Karayolları Genel Müdürlüğü, EPDK gibi kurum ve kuruluşların eğitimlerinde görev almış, hem akademisyen hem de sektörde büyük tecrübeye sahip alanında uzman eğitmenleri bünyesinde bulundurmaktadır.