Mustafa Kemal Akayın

Kurucu & Genel Müdür

 

Lisans eğitimini ODTÜ Fizik Bölümünde, Yüksek Lisansını ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümünde tamamlayan Mustafa Kemal Akayın evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Profesyonel olarak basketbol oynamış ve takım çalışmasının önemini gençlik yıllarında keşfederek bunu gelecek kuşaklara aşılamayı kendisine amaç edinmiştir. Formasyon Eğitimini aldıktan sonra 12 yıl farklı yaş gruplarındaki gençlerle birlikte çalışmıştır. Gençlerle arasında kurduğu pozitif ve sağlıklı ilişki sayesinde hem birlikte çalıştığı bireylere akademik ve sosyal beceriler kazanmalarında yardımcı oldu hem de onların ihtiyaçlarını birebir analiz edebilme imkanı buldu. Bu noktadan hareketle onların ulaşabilecekleri en üst noktaya gelebilmeleri için gerçekçi hedefler üzerinden birlikte projeler üretti.

 

"Hayallerine ulaşabilmek için yaptıkları fedakarlıkları, verdikleri mücadeleyi, limitlerini zorlamalarını büyük bir hayranlıkla takip ettim ve bunun bir parçası olabildiğim için hep büyük  gurur duydum. 12 yılın sonunda sizlerle birlikte bu yolda yürüyebilmenin büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum." 

mkakayin@efcdanismanlik.com

Please reload